Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
public:materialy:poradniki:poradnikmapowy [2014/02/28 07:41]
świstak_p [Na szybko, ale żeby było]
public:materialy:poradniki:poradnikmapowy [2014/08/15 09:56] (aktualna)
Linia 4: Linia 4:
 ====== Przydatne linki ====== ====== Przydatne linki ======
    * [[http://​www.e-gory.pl/​index.php/​Mapy-online/​|Flashowe oglądarki do map polskich gór m.in. Compassu w serwisie E-Gory.pl]]    * [[http://​www.e-gory.pl/​index.php/​Mapy-online/​|Flashowe oglądarki do map polskich gór m.in. Compassu w serwisie E-Gory.pl]]
-====== Wyszukiwarka ====== 
-Przy wyszukiwaniu map w googlach przydatne jest wpisywanie np. skali mapy "​1:​50"​. W przeciwnym przypadku dostajemy często odnośniki do googlemapsów i innego bezużytecznego badziewia albo mapy zupełnie czegoś innego. Ważne jest to, że mapy o mniejszych skalach również mogą być przydatne. Jak byliśmy na Uralu, to np. mapa 1:200 000 była dokładniejsza i zawierała mniej błędów niż 1:100 000. 
  
 Mapy jak w mapstorze, tylko za darmo. Mapy jak w mapstorze, tylko za darmo.
Linia 38: Linia 36:
 > Mimo wszystko czasem przydaje się też (np. warstwa terenu): > Mimo wszystko czasem przydaje się też (np. warstwa terenu):
 > https://​maps.google.com/​ > https://​maps.google.com/​
 +
 +====== Wyszukiwarka ======
 +Przy wyszukiwaniu map w googlach przydatne jest wpisywanie np. skali mapy "​1:​50"​. W przeciwnym przypadku dostajemy często odnośniki do googlemapsów i innego bezużytecznego badziewia albo mapy zupełnie czegoś innego. Ważne jest to, że mapy o mniejszych skalach również mogą być przydatne. Jak byliśmy na Uralu, to np. mapa 1:200 000 była dokładniejsza i zawierała mniej błędów niż 1:100 000.
  
  

nawigacja
QR Code
QR Code public:materialy:poradniki:poradnikmapowy (generated for current page)